TNT Rock Club Minsk

TNT Rock Club Minsk
TNT Rock Club Minsk

Elbette her şehir Rock müzik tutkunları için efsanevi bir yere sahiptir. Harika müzik, benzersiz karizmatik dekor ve harika Rock havası ile yeni açılan bar TNT Rock Club'a hoş geldiniz. Minsk gece kulüplerinden müthiş bir mola vermek istiyorsanız, içten, arkadaş canlısı insanlar ve kesinlikle mükemmel müzik için buraya gitmeniz gerekir.

TNT Rock Club kulübünün ismi patlayıcı trinitrotoluen veya TNT'nin adından gelir. Dünyaca ünlü AC / DC grubu, bu Minsk kulübünde kapağını sıkça dinleyebileceğiniz aynı başlıklı şarkıya sahiptir. Minsk TNT Rock Kulübü'nde 4 ana rock müzik trendinin en büyük karışımına dalacaksınız: Beatles & Liverpool, asi 70., Woodstock olgusu, New York ve Amerikan rock kültürü.

TNT Rock Club sadece bir bar değil, aynı zamanda özel müzikal müzik ve koleksiyon sembollerinden oluşan koleksiyonuyla bir rock kültürü müzesidir: Jimmy Page'in kırmızı akçaağaçtan yapılmış analog gitarı, Brian Setzer (Stray Cats) analog gitarı, Slash gitarları, AC / DC, Rüya Tiyatrosu, Uriah Heep, sopaları, gitar alır ve görülecek pek çok ilginç şey.

Cuma ve cumartesi akşamları giriş ücreti yaklaşık 10 dolar. Masayı önceden ayırtmak daha iyi.

Her cuma ve cumartesi saat 22: 00'de TNT Rock Club, konuklarına yerel gruplardan canlı konserler sunmaktadır. Güler yüzlü personel, uygun fiyat ve rock müzik / atmosfer ile sıkılmanıza izin vermez. Yani, sallanmaya hazır mısın?

Adres: Revolutsionnaya Str 9
Çalışma saatleri: Paz - Perşembe 12:00 - 02:00; Cuma - Cmt 12:00 - 04:00
Masa rezervasyonu: +375 29 655-55-55

 

tnt rock club minsk

tnt rock club

tnt rock museum in misnk

tnt club summer terrace

tnt rock club party

tnt club live music

tnt rock club show

rock club in minsk

tnt rock club dance floor