Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler

Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler
Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler
Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler
Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler

Minsk'te Rusça Kurs İçin En Önemli Nedenler

Minsk'te Rusça dil eğitimi için pek çok neden var, fakat işte göz önünde bulundurmamış olabileceğiniz nedenlerin bazıları:

  • Beyaz Rusya'nın kalbinde olacaksın. Belarus, ziyaret edilebilecek çok sayıda büyük tarihi  ve Kültürü Mekanları ile muazzam bir ülkedir. Ayrıca, hiçbir şey kapsamlı tarihi ve etkileyici kültürü ile Minske benzemez.
  • Beyaz Rusya’nın geçmişi öğrenin. Minske onlarca Gece klübü, müze, tiyatro, kütüphane, kilise ve hükümet binası bulunduğunu biliyormuydunuz?Ancak birkaç ay boyunca orada olursan, her gün yeni bir yer ziyaret edebilirsin!
  • Minsk' inEtkileyici mimariyi keşfedin. Barış Kalesi (Belarus Mir Kalesi) bir fotoğrafını gördüyseniz, Minsk'deki mimarinin ne kadar etkileyici olduğu hakkında zaten bir fikriniz var dmektir. Beyaz Rusya'nın uzun bir tarihi vardır ki, Buda binaları çeşitli dönemleri yansıtığını keşfedersiniz. Sade binalardan renkli ve süslenmiş binalara kadar Mins'deki herkesin zevkine uygun bir şeyler var!
  • Restoranlar çeşitli mutfaklar sunar. Kendi başına Belarus mutfağı geniş ve lezzetli olsa da (ekşi ringa balığı ve pancar çorbası gibi ilginç Belarus yemeklerden bazıları), ayrıca en taze yiyecekleri, döner ve kebap salonlarını bulabilirsiniz.
  • Belarus Gece Hayatı Party, party, party! Sıkı çalış sıkı eğlen:). Gün boyunca rusça derslerinize odaklanabilirsiniz. Ancak, güneş battığında tüm dersler bittikden sonra!Tabiki Belarus Gece Hayatı. Minsk'de barlar, restoranlar, salonlar ve kulüpler içeren dünyaca ünlü bir gece hayatı vardır. Ayrıca, geceleri bir Belarus restoranını ziyaret edinceye, canlı müzik grupları, çeşitli alkol seçenekleri, tonlarca yiyecek ve dans eşliğinde partiye gitmediniz mi henüz? (Lütfen eğlenceyi fazla kaçırmayın, Ertesi gün çalışmaya uygun olduğunuzdan emin olun. Belarus rusça dil eğitimi hocaları disiplinlidir)

Belarus gece hayatı 2019, Belarus gece hayatı videoları,

 

 

Minsk'deki Rusça Öğreniminizi Tamamlamanız İçin İpuçları

Minsk'deki Rusça öğrenmek için hangi programı seçerseniz seçin, öğrenmenizi aşağıdaki yollarla destekleyerek süreci hızlandırın:

  • Kütüphaneleri ziyaret et. Minsk'in geniş bir kütüphane koleksiyonu vardır. Yeni başlayanlar, çocuk kitaplarından Rusça öğretmeye yardımcı olanlara, orta ve ileri düzey öğrenciler ise klasik Rus romanlarından ve şiirlerinden ders alabilirsiniz. Yeterki keşfedin
  • Filmlere ve şovlara göz atın, Sinemalara Gidin. Ruscanızı geliştirmek için sinema salonlarını ziyaret edin veya Belarus şovlarına katılın. Basit kelimeler kullanan ve daha yavaş konuşan çocukların gösterilerini izlemeye başlayın ve drama ve komedilere kadar yükselin. Farklı etkinliklere katılarak belirli Rusça kelimeleri bile öğrenebilirsiniz.

Doğrudan Kaynağa Git: Minsk'te Rusça Öğrenin

RuscaKursu.net, hem özel hem de grup kursu seçenekleriyle Rusça öğrenmek için size en uygun yolları sunar.

Grup Rusça kursları, sizinle aynı yolculukta olan diğer insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmeldir. Rusça konuşma becerileri için farklı seviyelerde grup kursları vardır. Rusça yeterlilik seviyenizi değerlendirmek için yararlı bir çevrimiçi test kullanarak daha sonra uygun bir grup seçebilirsiniz.

Gruplar 8 ila 10 öğrenciden oluşmaktadır ve haftalık kurslar 20 akademik saat, aylık rusça kursları ise 80 akademik saatten oluşmaktadır. Sınıflar sabah 9: 30-1: 30 arasında düzenlenmektedir.

Bireysel etüt dersler, öğrenmelerini hızlandırmak veya belirli bir konuya veya alana odaklanmak isteyenlere yöneliktir. Öğrenciler bir haftadan bir akademik yıla kadar her yerde çalışabilirler.

Özel dersler haftada üç kez günde 2 saattir öğrencinin evinde yapılan rusça özel derslerin aylı ücreti 150 $ 

Gündüz çalışacak, internete girecek veya gezmeye çalışacak olanlar için, Minsk Üniversitesi uygun akşam Rusça dersleri sunmaktadır. 

Minsk Devlet Üniversitesi, ev sahibi bir aile ile birlikte veya üniversiteye yakın bir konumda bulunan Universite yurdunda veya Kendi kiralayacağınız bir ev bulmanıza yardımcı oluyoruz. Üniversite yurdu fiyatlara dahil olup 1 odalı kiralık daire fiyatları 200$ dan başlamaktadır

Minsk'den ayrıldıktan sonra, Rusça öğretmenleriniz ile çevrimiçi Rusça Skype dersleriyle Rus becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz!

En az beş yıllık eğitim tecrübesine sahip profesyonel öğretmenlerden Minsk'te Rusça öğrenin! Bu program çeşitli kurs seçenekleri (bireysel, grup veya mini grup kursları) ve yurtdışında bir dönem (veya daha fazla) geçirme fırsatı sunar.

Bireysel sınıflar, öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre düzenlenir. Bunun genel Rusça öğrenmek ya da belirli bir amaç için çalışmayı da içerdiği gibi, öğretmenler sınıfı sizin için en avantaj sağlayacak şekilde yapılandırırlar.

Grup sınıfları, her sınıfta 12 kişiye kadar olan uluslararası öğrencilerden oluşur. Sınıflar çoğunlukla İngilizce olarak bazı İngilizce açıklamalar ile Rusça öğretilir. Ancak, endişe etmeyin! Doğru gruba girdiğinizden emin olmak için yeterlilik seviyenizi belirlemek üzere bir yerleştirme sınavına gireceksiniz.

Gerçekten Rus dilini öğrenmeye dalmak isteyenler, çeşitli seviyelerde küçük gruplar halinde Rusça öğrenmeye tam bir dönem ayırabilirler. Bu durumda, Minsk'de konaklama, transfer ve gezilere yardımcı olabilir.

Konaklama seçenekleri arasında Rus ev sahibi bir ailenin yanında, paylaşılan bir dairede veya bir otelde kalmak bulunmaktadır. Bireysel ders alan öğrenciler, derslere yürüme mesafesinde bulunan bir öğrenci odasında kalabilirler.

#Minsk'teRusçaKurs,
#minskterusçakursu,
#minskrusçakursuekşi,
#minskrusçakursufiyatları,
#belarustarusçakursu,
#minskrusçakurs,
#minskrusçayazkursu,
#minskrusçadilkursu,
#BelarusGeceHayatı,
#belarusgecehayatı2019,
#belarusgecehayatı2018,
#belarusgecehayatıekşi,
#belarusgecehayatı2016,
#belarusgecehayatı2017,
#belarusgecehayatıvideoları,
#belarusgecehayatıucuzmu,
#belarusgecekulüpleri,
#belarusminskgecehayatı,
#belarusbrestgecehayatı,
#belarusgrodnogecehayatı,
#rusyabelarusgecehayatı,
#beyazrusyabelarusgecehayatı,
#belarusbaranovichigecehayatı,
#gecehayatıbizbelarus,