Belarus Rusca Kursu Belarus Rusça Öğrenin: Kurslar Ve Dereceler

Belarus Rusca Kursu Belarus Rusça Öğrenin: Kurslar Ve Dereceler
Belarus Rusca Kursu Belarus'ta Rusça Öğrenin: Kurslar Ve Dereceler

Belarus Rusca Kursu ve Rusça öğrenmek, Belarus'ta uyumun ayrılmaz bir parçasıdır. Rus dilini bilerek üniversiteye gidebilir, iş bulabilir ve sadece herhangi bir Rusya / Beyaz Rusya şehirde rahatça yaşayabilirsin. Tabii ki, Rusça'yı kendi başınıza öğrenmeye çalışabilirsiniz, ancak bu uzun yıllar alacaktır, çünkü Rusça dünyanın en zorlu dillerinden biri olarak kabul edilir. Öğrenme sürecini hızlandırmak için ücretli kursları kullanın. Sizin için Belarus Rusça Kursu ve Rusça'yı hızlı ve ucuz bir şekilde öğrenebileceğiniz yerler listesi topladık.

Belarus Devlet Üniversitesi'ndeki Dersler

Belarusian State University is the most prestigious in the country. To go to university, you need to have exellent marks at the entrance exams. At the same time, the quality of education is at a decent European level. The university offers good conditions for studying and living foreign students, as well as Russian language courses. You can choose the course duration (from 1 to 10 months), and also enroll in summer courses lasting 1-2 months.

Adres: Minsk, Nezavisimosti Av., 4

 

Phone: +375(017) 226-59-40

Daha fazla bilgi burada

Yurt dışı eğitim danışmanlığı «RuscaKursu.net»

«RusçaKursu» yurtdışı eğitim danışmanlığı, Rusça öğrenmek için en iyi danışman firmalardan biridir. Danışmanları size Rusça'nın bütün inceliklerini ayrıntılı olarak açıklayabilecektir. Seçim için çeşitli kurs programlar mevcuttur. Şirketin web sitesinde, kursun fiyatını ve süreleri hakkında bilgi bulabilirsiniz

Address: Adres: Brest Bölgesi, Baranovichi, Voikov Caddesi, 21

E-mail: belarus.rusca.kursu.2018@gmail.com

Phone: +905414416004

https://ruscakursu.net/

Girişimcilik Etkinliği Enstitüsü Dersleri

Enstitü, Rusça müzakere etmek isteyen yabancı iş ortaklarına yönelik programlar da dahil olmak üzere çeşitli eğitim programları sunmaktadır. Elbette 3 ila 6 ay süren (seçilen programa bağlı olarak). Gruptaki kişilerin sayısı ve ücretleri değişebilir, lütfen bilgileri telefonla kontrol edin. Ayrıca, kurslar Belarus kültürünün ve zihniyetinin özelliklerini anlatıyor, böylece yabancı öğrenciler daha kolay özümsenebiliyor.

Adres: Minsk, Seraphimovicha Caddesi, 11

Phone: + 375(17) 367-08-77

Daha fazla bilgi burada

Grodno'da Rusça Dil Okulu

Grodno Eyalet Üniversitesi, her yıl tüm gelenler için bir yaz dili okulu düzenlemektedir. Orada sadece Rusça öğrenemezsiniz, aynı zamanda Belarus kültürü ve gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yeni ülke ve sakinleri ile tanışacak, eğitim çerçevesinde düzenlenen birçok ilginç etkinliği ziyaret edeceksiniz.

Adres: Grodno, Vrublevskogo str., 33-116

E-posta: rls@grsu.by

Telefon: 375 (152) 68-02-29

Daha fazla bilgi burada

Brest Devlet Üniversitesi Rusça Kursları

Brest'teki Devlet Üniversitesi yabancılara Rusça öğrenmek için hızlandırılmış bir kurs sunuyor. Eğitimin süresi haftada 5 gün, 1-4 hafta arasındadır. Eğitimden sonra, üniversiteye girerken veya işe alırken kullanabileceğiniz resmi bir belge alacaksınız. Eğitimine ek olarak Brest Üniversitesi ek bir ücret karşılığında konaklama, yemek ve geziler sunmaktadır.

Adres: Brest, Kosmonavtov Bulvarı 21, oda 124

E-posta: int@brsu.by

Telefon: +375 (162) 21-06-68

Daha fazla bilgi burada

Belarus Devlet Ekonomik Üniversitesi'nde Rusça Dil Kursları

Belarus Ekonomi Üniversitesi, Rus dilini “sıfırdan” incelemek ya da mevcut bilgileri geliştirmek için çeşitli programlar sunar. Eğitim, seçilen programa bağlı olarak 1 hafta ile 6 ay arasında sürer. Üniversitenin web sitesinde, kursların maliyeti ve ek hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Lütfen bilgileri telefon veya e-posta ile kontrol edin.

Bu kurslar, hem Belarus üniversitelerinde hem de yurtdışında yabancı öğrencilerle çalışarak uzun yıllara dayanan deneyime sahip yüksek nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Birçoğu, yabancı dil olarak Rusça öğreten ders kitaplarının, el kitaplarının ve orijinal yöntemlerin yazarlarıdır. Başvuru sırasında boş yer varsa, üniversitenin yurdunda konaklama mümkündür.

Adres: Minsk, Partizansky Av., 26, bina 3, ofis 246

E-posta: dinu@bseu.by

Telefon: +375 (17) 209-79-71 (ofis); +375 (17) 209-88-94 (bölüm başkanı Irina Fedotova)

Daha fazla bilgi burada

Baranovichi Devlet Üniversitesi'nde Rusça dil kursları ve yaz okulu

Baranovichi, Brest bölgesindeki küçük şirin bir şehirdir. Tüm gelenlere Rusça, temel, orta veya ileri düzeyde öğrenmek için Rusça seviyeleri sunan, bir Baranovichi Devlet Üniversitesi var. Seçilen programa bağlı olarak, eğitim 2 ila 6 ay arasında sürer. Bu kursların en büyük avantajı, diğer Belarus şehirleri ile karşılaştırıldığında düşük fiyattır.

Eğitime ek olarak, size Brest ve diğer şehirler etrafında büyüleyici geziler yapan konforlu bir hostel de sunulacak. Kursun sonunda, öğrenciler sınava girerler ve kursların tamamlandığını gösteren resmi bir sertifika alırlar. Üniversitenin web sitesinde, Belarus'taki yasal ikametgah da dahil olmak üzere gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Adres: Brest Bölgesi, Baranovichi, Voikov Caddesi, 21

E-posta: omid@barsu.by, barsu@brest.by, inessa-sobol@rambler.ru

Telefon: + 375 (163) 48-78-72

Baranovichi Rusça Kursu daha fazla bilgi

Size Belarus'taki dil kurslarından bahsetmek istediklerimiz bunlardı. Sizlere başarılı eğitim diliyorum! Belarus hakkında daha fazla bilgi edinmek lütfen bizimle temasa geçin

+905414416004 Whatsapp / viber

 

#Belarus'taRusçaÖğrenin,
#BelarusRusçaKursu,
#BelarusDevletÜniversitesi,
#GrodnoRusçaDilOkulu,
#BelarusDevletEkonomikÜniversitesi,