Neden bizi seçmelisiniz?

Neden bizi seçmelisiniz?
Neden bizi seçmelisiniz? Baranovichi Rusça Kursu

Merhaba Arkadaşlar;

Herkesin ortak sorusu; Bunca Rusça kursunun arasından neden sizi tercih etmeliyiz? Aşağıda ki sebeplerden dolayı bizi tercih etmelisiniz.

 

1- Biz birçok acenta gibi uzaktan iletişimle öğrencilere ders paketleri satmıyoruz. Öğrencinin bizi aradığı andan itibaren, sürecin her aşamasında yanında oluyoruz. Evrakların hazırlanması, havaalanında buluşma, uçakla birlikte seyahat. Minsk havaalanın dan, üniversitenin öğrenci yurduna birlikte intikal. Ve en önemlisi ( Baranovichi şehrinde yaşadığımızdan) öğrencimiz yardıma ihtiyaç duyduğuna elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz.

 

2- 10 yıllık deneyemimiz var. Ve 250'den fazla öğrencimiz bizi tercih etti. Videolardan ve resimlerden de izliyeceğiniz üzere bütün referanslarımız gerçektir. Videolar için aşağıdaki linke Tıklayınız. 

 

Belarus Rusça Kursu Videolar

 

Belarus Rusça Kursu Öğrenci Yorumları

 

Belarus Rusça Kursu Sıkça Sorulan Sorular

 

3- Neden Baranovichi Rusça kursu?

a- Baronivichi ufak bir şehir olduğundan hayat şartları daha uygun. Konaklama beslenme ve gezi-eğlence şartları Minsk' e göre kat kat daha ucuz. Örneğin yeme içme ve ulaşım masrafları türkiye ile aynı. Hatta Türkiyenin çoğu yerinden daha ucuz. Ve Baranovichi ülke merkezinde olduğundan ülkenin her yerine 2 - 4 saat tren yolculuğu ile gidip seyahat edebilirsiniz. Minsk Rusça kursu bu yüzden Baranovichi Rusça kursu 'ndan daha pahalıdır. Kurs fiyatları aynı gözükse bile, Baranovich de alacağınız verim fazla olacak ve masraflarınız daha az olacakdır. 
 

b- Belarus Rusça kursu almak Ukranya da Rusça eğitim almaktan daha yararlı. Çünkü Ukranya halkının çoğu rus halkını sevmez ve rusça konuştuğunuz zaman sizi terslerler. Aldığınız rusça derslerin sokaktaki pratik yapmaya çalıştığınız da, hep bir kaygı ortamı olur. Kendi deneyilerimi ölçü alarak konuşuyorum.
 

c- Türkiye'de Rusça kurs fiyatları hem ders bakımından daha az, hemde kursdan çıktıkdan sonra Türkçe konuşulmaya başlıyor. Buda aldığınız dersin ne kadar verimsiz bir hale getiriyor. Hem para hemde zaman kaybı. Hiç etrafınızda Türkiye'de kurs almış ve şakır şakır rusça konuşan kimsler gördünüz mü? Ayrıca şunu belirtmek isterim Türkiye de birçok rus dili edebiyatı bölümü üniversite öğrencimiz daha iyi bir Rusça konuşmak için bize başvurmuşlardır.

 

4- Baranovichi Rusça kursu sonu aldığınız sertifika ile özellikle Truizm ile uğraşan arkaşlarımız kolayca iş bulabilmekteler. Bir nevi verdiğiniz para karşılığı kendinize yatırım yapıyorsunuz.