Beyaz Rusya' da Sınavsız Üniversite okumak mümkün

Beyaz Rusya' da  Sınavsız Üniversite okumak mümkün
Beyaz Rusya, Sınavsız, Üniversite, düz lise, meslek lisesi, Belarus

İster düz liseden ister meslek lisesinden mezun olun isterseniz imam hatip lisesi mezunu olun, hiçbir engelle karşılaşmadan ve hiçbir ön koşul olmadanBelarus ' ta Üniversite okuyabilirsiniz. Üniversite eğitimi için rusça bilinmesi gerektiği için öncelikle 10 ay hazırlık kurslarına katılıp bu kursun sonunda alacağınız HAZIRLIK KURSU DİPLOMASI ile Rusya federasyonuna bağlı tüm devlet üniversitelerinde üniversite okuma hakkına sahip oluyorsunuz.. 

Belarus, Rusça öğrenmek için en ideal ülkelerden biridir. Çünkü en iyi dil öğrenmek o ülkede yaşamak ile mümkündür.. Belarus en güvenli ülke olmasıyla birlikte yaşam olarak giderlerin en ucuz olduğu ülkedir. Belarus halkı ve polisi sıcak kanlıdır, Rusya veya Ukrayna gibi ırkçılık kesinlikle yoktur.. Başvurunuzu yaptıktan sonra tüm vize ve kayıt işlemlerini biz hallediyoruz , konsolosluk mulakata katılma gibi durum söz konusu değildir.

 

9 AY HAZIRLIK KURSU EKİM İLK HAFTA BAŞLAMAKTADIR. BAŞVURUDA ALINAN EVRAKLARIN TERCÜMELERİ , DAVETİYE HAZIRLIĞI VE ANKARA BELARUS KONSOLOSLUĞUNDAN VİZE ALIM SÜRELERİ 1 AY SÜRDÜĞÜ İÇİN

 

SON BAŞVURU TARİHİ  AĞUSTOS 30 ' DUR... 

10 AY HAZIRLIK KURSU 3550 USD


- Davetiye - Gidiş Vizesi - İstanbul - Minsk Gidiş Uçak bileti  - Belarus Karşılama - Havaalanı Karşılama - Okul transferi (tek yön) - Konaklama  ( Belarus'da En Konforlu Yurt ) - Eğitim  (Hafta'da 5 Gün - 20 saat ders) - Oturum ve registrasyon - Danışmanlık  - Oryantasyon -  Özel Sağlık Sigortası (kurs süresince) - Sertifika  - Evrak tercümeleri ve Noter tasdikleri - Şehir gezisi - Gsm Telefon Hattı

SEVGiLi ARKADAŞLAR SİZE EN UYGUN FİYATLAR VE GUVENİLİR ARACILARLA HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ. 

NOT: PAKET FİYATI NETTİR. TÜRKİYE'DE UCUZ FİYAT GÖSTEREREK YURT DIŞI EĞİTİMİNDE BİLMEDİĞİNİZ EXTRALAR ÇIKARTIP FİYATLARIMIZA BU DAHİL DEĞİLDİ , ŞU DAHİL DEĞİLDİ , EKSTRADAN BUNU ÖDEYECEKSİNİZ GİBİ OLAYLAR OLMAKTADIR. BELARUS'DA SİZLERE EĞİTİM İÇİN İSTENİLEN ÜCRETLERE NELERİN DAHİL OLDUĞUNA VE OLMADIĞINA DİKKAT EDİNİZ.. DANIŞMAN OLARAK SEÇECECEĞİNİZ KURUM VE KİŞİLERİN REFERANSLARINI VE İŞ TECRÜBELERİNİ İYİ ANALİZ EDİNİZ..