Minsk Uluslararası Havaalanı, Minsk Havalimanı Transfer

Minsk Uluslararası Havaalanı, Minsk Havalimanı Transfer
Minsk Uluslararası Havaalanı, Minsk Havalimanı Transfer

Minsk Uluslararası Havaalanı - Belarus Hava Kapısı


Şaşırtıcı bir şekilde, birçok Baranovichi Rusça Kursuna gelen öğrenci veye Turist hala en sevdikleri Beyaz Rusya şehri olan Minsk'in kendi uluslararası havalimanını Minsk Uluslararası Havaalanı (MSQ) resmi adıyla aldığından şüphelenmiyor bile.

Yeni havaalanından  Minsk'nın merkezine karayolu boyunca sadece 42 km, popüler şehri Brest ise sadece 180 km uzaklıktadır.

Resmi olarak, Minsk Havaalanı 1944 yılında faaliyete geçti ancak en çok Türkiyeden hat uçuşlarını gerçekleştiren Türk havayollarından uçak aldı.

2015 yılında havalimanının kapsamlı bir yeniden inşası tamamlandığında durum çarpıcı bir şekilde değişti. Öncelikle pist (2500 m'ye kadar)yükseldi.

Yolcu terminali binasının toplam alanı 6400 metrekareye üç kat arttı. Pasaport kontrol sayaçlarının sayısı 5'ten 14'e çıkarıldı, sınır kontrol çıkışı neredeyse üç kat arttı. Minsk Havalimanı'nda tahmini yolcu trafiği yılda 1,5 milyon

kişidir.

Ve elbette, ATM'ler, bir kafe, bir restoran ve uluslararası kalkış alanında gümrüksüz satış mağazaları var.

Bugün havaalanı, 20'dan fazla Avrupa ülkesinden düzenli uçuşları kabul ediyor. Ve turizm sezonunda, onlara çok sayıda kiralama eklenir.

Rus havayolu Pobeda günde bir kez Moskova (Vnukovo) -Minsk güzergahında düzenli direkt uçuşlara başladı.

 

Ayrıca Minsk havalimanı -  Antalya Havalimanı transfer için Antalyadan direk charter uçuşlar vardır. 

 

Minsk Havaalanı Transferi


Minsk Havaalanından Baranoviche ve Brest' kendi başınıza Minsk' deki Shuttle veya Tren ile gidebilirsiniz

Havalimanında şehire kalkan orobüsler var. Otobüsler tarifeli, uçuşların gelişi ile bağlantılı değildir, yol boyunca sadece birkaç durak yapar. Minsk'in şehirlerarası otobüs durağı. İstek üzerine durmaz.

Bir otobüs biletinin maliyetinden çok daha pahalı değil, ancak bir taksiden çok daha ucuz olanı, sizi evden alacak ya da havaalanından adrese maksimum konforla teslim edecek bir transfere mal olacak.

Ön sipariş transferi  kullanılarak yapılabilir veya web sitemizdeki iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz. Havalimanının çıkışında sizi isminiz ile işareti bulunan bir firma temsilcisi sizi karşılıyacaktır.

Eğer  Minsk Rusca Kursu veye Baranovichi Rusça Kursuna Gelmeyi düşünürseniz, Diğre öğrencilerimi ile birlikte sizi okulunuzun yurduna kadar eşlik edip ve yerleştiriyoruz. Bu ücretsiz olup tamamen fiyatlara dahildir

#MinskRuscaKursu
#minskrusçakursufiyatları
#minskrusçakursuekşi
#minskrusçakurs
#minskrusçadilkursu
#minskterusçakursu
#minskrusçayazkursu
#belarusminskrusçakursu
#minskderusçakursu
#minskrusçakursu