Belarus Devlet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi nde BSU Rusça dil kursları için kayıt prosedürü

Belarus Devlet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi nde BSU Rusça dil kursları için kayıt prosedürü
Belarus Devlet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi nde BSU Rusça dil kursları için kayıt prosedürü

RUS DİLİ KURSLARI
Yabancı Dil Olarak Rusça Kursları Eylül - Haziran aylarında düzenlenmektedir. Müfredat, öğrencilerin isteklerine göre modül prensibine dayanmaktadır: Haftada 20 saat, 4, 12, 18, 36 hafta (80 -720 saat) içerisinde ve dil yeterliliklerinin sertifika düzeylerinin gerekliliklerini karşılayan malzemeleri içerir.

BSÜ'nün Rusça dil kursları hem Üniversite Öncesi Eğitim Fakültesi'nde (Sıfır seviyede Rusça olan kişiler için) hem de Uluslararası İlişkiler Fakültesinde (Rusça seviyesindeki ilk kişiler için) mevcuttur.

Uluslararası İlişkiler Fakültesinde Rusça dil kursları hakkında daha fazla bilgi edinin

Belarus Devlet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi'nde (BSU) Rusça dil kursları için kayıt prosedürü şunları içerir:

A) BSU'daki Rusça dil kurslarında okuma daveti alma prosedürü şunları içerir: bir başvuru formunu doldurmak ve bir adayın belgeleri (pasaport fotokopisi, eğitim belgelerinin kopyası, tıbbi sağlık sertifikasının kopyası) adresine e-posta ile gönderin: info@beyazrusya-minsk.com (tüm belgeler Rusça veya İngilizce'ye çevrilmelidir); BSU tarafından belgelerin değerlendirilmesi; Eğitim için davetiye yapmak (davetin kopyası adaylara e-posta ile gönderilir, davetin aslı, Belarus Cumhuriyeti Büyükelçiliğine ikametgâhının bulunduğu yere gönderilir); Aday, adayın ikamet ettiği yer olan Belarus Büyükelçiliği'nde öğrenci vizesi alır. Davetiye ve öğrenci vizesi ücretlidir. Aday, Minsk'e varış daveti ve adayın ikametgahı yerine Belarus Cumhuriyeti Büyükelçiliği öğrenci vizesi için ödeme yapar.

B) Belarus Cumhuriyeti'ne varışta, Rus dili kurslarına kayıt yaptırmak için aşağıdaki prosedürü alır: BSU Uluslararası İlişkiler Ofisine (pasaport, eğitim belgeleri, tıbbi sağlık sertifikası) orijinal belgeleri gönderir: Minsk, 20-407 Leningradskaya str .; eğitim sözleşmesini imzalamak; öğrenim ücreti ve davet ücreti ödemek; zorunlu sağlık muayenesi (BSU yurtta kalacak olanlar için); sağlık sigortasının satın alınması (Belarus Cumhuriyeti'nde geçerlidir); eğitim süresi için geçici kayıt Rus dil kursları için fiyat listesi